Волноваське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства КП «Вода Донбасу» отримало допомогу від   міжнародних гуманітарних місій: спецтехніку, зварювальне обладнання та трубну продукцію. 

 Так, в кінці травня Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ передав Новотроїцькій дільниці Волноваського ВУВКГ екскаватор JCB. Це   дозволить  оперативно усувати пориви на водогонах Новотроїцького та Ольгінки, села Пільне, знизить втрати води та поліпшить   якість водопостачання.

 Крім того, Міжнародний комітет Червоного Хреста в Україні передав Волноваського ВУВКГ партію поліетиленової труби: 1900 метрів діаметром 200 мм і 100 метрів труби діаметром 315 мм.

Ці ПЕ труби призначені для оновлення аварійної ділянки сталевого водоводу діаметром 325 метрів від мікрорайону Північний до вулиці Геологів у Волновасі.

Раніше Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ надав ВУВКГ зварювальний апарат для з’єднання поліетиленових труб, який вже ефективно використовується в роботі. У селищі Ближнє, в мікрорайоні Сільгосптехніки, зварено 500 метрів труби, що стабілізувало водопостачання споживачів селища.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА