Британська нафтохімічна компанія INEOS має намір інвестувати 1 мільярд фунтів стерлінгів в три нафтогазових   проекти в Об’єднаному  Королівстві.

 Близько 500 мільйонів фунтів стерлінгів буде направлено на розвиток нафтопроводу Forties Pipeline System у   Північному морі, 350 мільйонів фунтів стерлінгів – у завод «чистої енергії» Grangemouth і 150 мільйонів фунтів   стерлінгів – у підприємство з виробництва вінілацетату.

 За словами засновника і голови INEOS Джима Реткліффа, інвестиції свідчать про патріотичну позицію і   впевненість компанії в бізнесі у Великобританії. «Ці інвестиції будуть гарантувати, що наші британські активи   залишатимуться на вищому рівні на багато років вперед», – підкреслив він.

 INEOS, створена в 1980-і роки у Великобританії, є глобальним виробником нафтохімії, спеціалізованих   хімреагентів і нафтопродуктів. Вона є розробником інноваційних технологій для виробництва поліолефінів, у тому   числі й поліетилену високої густини (ПЕВГ). Веде бізнес в понад 10 країнах світу, в компанії працює близько 17 тисяч осіб.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА