KraussMaffei інвестує в Німеччину і бере на себе зобов'язання реалізувати в Ганновері масштабний проект:   Сучасний технологічний центр для клієнтів, що займаються технологіями екструзії ∙ Оптимізоване виробництво   відповідно до стандартів Industry 4.0 ∙ Випробувальну систему для переробки пластикових відходів.

 На початку червня 2019 року компанія підписала договір з комітетом з резервування та компанією VGP, провідним   розробником проектів для комерційної нерухомості, на оренду виробничого залу площею 55 000 м2 і   офісного комплексу. Роботи на заводі площею 80 000 м2 у бізнес-парку Laatzen/Rethen Ost повинні бути   завершені  до кінця 2022 року. На новому місці буде розташовуватися сучасний техцентр, виробничі та офісні   приміщення, а також будуть надані приміщення для до 750 співробітників

 Ультрасучасний технологічний центр екструзійних технологій. Головною особливістю нової штаб-квартири   компанії стане інноваційний центр з новітніми екструзійними технологіями. Складні  експерименти з екструзії   можуть проводитися на різних системах за реальних виробничих умов. Будуть доступні понад двадцяти   найсучасніших машин, від невеликої лабораторної системи до виробничої установки, у тому числі й екструзії полімерних труб. Також особливу увагу буде приділено демонстрації технології переробки пластикових відходів для створення нових матеріалів для використання.

Оптимізоване виробництво відповідно до Industry 4.0. У новому будівельному комплексі KraussMaf-fei Berstorff буде послідовно налаштавувати виробництво відповідно до принципів Industry 4.0. У Латцені KraussMaffei Berstorff створить інтелектуальну фабрику з безперервним мережевим виробництвом та обробкою даних у реальному часі, візуалізованими процесами та оцінкою даних. Крім того, при виробництві буде можливо стійко збільшувати ефективність з використанням ультрасучасних верстатів і, таким чином, скорочувати час виробництва компонентів екструзії.

Президент сегменту технологій екструзії в групі KraussMaffei, Маттіас Сівердінг, зазначив: «Ми раді, що з цим новим будівельним проектом ми створили основу для подальшого зростання. Більш ніж будь-коли, ми беремо на себе зобов'язання щодо інновацій та якості,  зроблених у Німеччині та відповідно до  Industry 4.0. Ми свідомо вибрали регіон Ганновер як місце розташування, щоб мати змогу формувати майбутнє разом з нашими досвідченими співробітниками».

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА