КП “Кривбасводоканал” продовжує активну роботу з заміни критично зношених ділянок трубопроводів. Майже   щотижня на різних вулицях працюють бригади та техніка з метою покращення стану комунальної інфраструктури.

 З початку року по 26 червня комунальниками було оновлено 7394 метри мережи водопостачання  та 643 метри – каналізації. Реконструкція трубопроводів відбулася проспект іМеталургів, у парку Гагаріна, Військововому     містечку-35, на вулицяї Конституційна, Чумацька та ін. 

 Слід зазначити, що при проведенні ремонтних робіт і прокладанні нових водопроводів «Кривбасводоканал»   перейшов  на використання поліетиленових труб, яким властиві надійність і підвищена довговічність. 

 Заміна труб у парку імені Гагаріна.  В одному з улюблених місць відпочинку комунальні водопровідники здійснили   заміну близько 100 метрів зношеної сталевої труби водопроводу. Проведено земляні роботи – уздовж берегової   лінії річки Саксагані в парку імені Юрія Гагаріна розрита довга траншея. Замість старої труби   укладають  поліетиленові труби діаметром 225 мм.

Жителям одного з селищ Кривого Рогу змінюють водопровід. У селищі Божедарівка почали міняти старі труби. Через зношеність водогону жителі села часто залишалися без води.

   

На місці старої металевої труби встановлять нову поліетиленову. Ремонт відбувається на вулиці Концертній. Загалом підприємство замінить тут понад 500 метрів водопровідного ділянки. Труби на об’єкт поставлено у бухті. Це суттєво знижує кількість зварних з’єднань, що в свою чергу зменшує будівельні витрати та прискорює процес реконструкції водогону.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА