Китайська Petrochina вибрала технологію Hostalen Advanced Cascade Process (ACP) компанії LyondellBasell для трьох нових заводів з випуску поліетилену високої густини (ПЕВГ) у Китаї.

Потужність трьох заводів складе 1,1 млн. тонн поліетилену на рік. Так, річна потужність заводу ПЕВГ у Корлі (Korla, Xinjiang) складе 300 тис. тонн, заводу в Цзеяні (Jieyang, Guangdong) – 400 тис. тонн на рік, заводу в Юйліні (Yulin, Shaanxi) – 400 тис. тонн на рік.

Технологія Hostalen ACP компанії LyondellBasell дозволяє отримувати мультимодальні ПЕВГ з балансом жорсткості/густини, стійкістю ударів і до розтріскування при високій напрузі, а також  технологічними перевагами при виробництві  напірних труб, плівок та видувному формуванні.

Заводи PetroChina з виробництва ПЕВГ почнуть роботу з використанням каталізаторів LyondellBasell Avant Z501 та Avant Z509-1.

PetroChina – китайська державна нафтова компанія, дочірнє підприємство найбільшого в Китаї виробника нафти і газу CNPC (CNPC належать 86 % акцій компанії). Займається розвідкою, розробкою та видобутком нафти та природного газу, а також переробкою, транспортуванням і розподілом нафти і нафтопродуктів, продуктів нафтохімії та продажем природного газу. Комфортные услуги азартных онлайн площадок обеспечивают для посетителей необходимые условия для быстрого перевода выигрышей с депозитных счетов. Играя в игровые автоматы с выводом денег , можно замечательно отдыхать. Во многих таких залах предлагают выплату призов, с выводом денег на карту Сбербанка.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА