Комранія Sinopec, одне з найбільших світових енергетичних і хімічних підприємств, і Sinopec-SK (Wuhan)   Petrochemical Company вибрали технологію американської LyondellBasell (LBI) для свого нового заводу з   виробництва поліетилену високої густини (ПЕВГ), який будується в місті Ухані (Wuhan, провінція Хубей,   Китай).

 Деталі ж даного проекту, такі як його вартість, терміни завершення будівництва та введення нового підприємства   в експлуатацію, не розголошуються.

 Згідно із заявою, проект в Ухані є дев'ятим за рахунком у Китаї, де буде використовуватися   технологія  LyondellBasell – Hostalen ACP. Сумарна ж потужність всіх виробництв, що використовують цю   технологію в країні досягла позначки в понад 3 млн. тонн продукції в рік.

 

Раніше поавдомлялося, що в кінці жовтня китайська Yantai Wanhua Chemical Group також вибрала технології LBI для двох нових заводів з виробництва ПЕВГ і поліпропілену (ПП) в місті Яньтай (Yantai City, провінція Шаньдунь, Китай). Потужність нових підприємств становитиме 350 і 300 тис. тонн ПЕВГ і ПП в рік відповідно (технології Hostalen ACP і Spherizone).

Крім того, інший великий виробник нафтохімічної продукції в Китаї – компанія Zhejiang Petroleum and Chemical Co (ZPCC) – на початку жовтня вибрала технології LBI для своїх п'яти нових заводів з виробництва ПП, поліетилену низької густини (ПЕНГ) і ПНД, які будуть побудовані в місті Чжоушань (Zhoushan City, провінція Чжецзян, Китай). Потужність нових підприємств складе 450 і 450 тис. тонн ПП (технологія Spherizone), 300 тис. тонн і 400 тис. тонн ПЕНГ (технологія Lupotech T) і 350 тис. тонн ПЕВГ на рік (Hostalen ACP). Це вперше, коли технології LyondellBasell були обрані для такого великого обсягу потужностей, розташованих на одному і тому же майданчику.

До відома. China Petroleum and Chemical Corporation (Sinopec) є одним з найбільших світових інтегрованих енергетичних і хімічних підприємств. Бізнес Sinopec Corp. включає в себе нафтогазову геологорозвідку, видобуток і транспортування нафти та газу, нафтопереробку, нафтохімічне виробництво, виробництво мінеральних добрив та іншої хімічної продукції. За обсягом нафтопереробних потужностей Sinopec Corp. займає друге місце в світі, за обсягом етиленових потужностей – четверте.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА