Sinopec Hainan Petrochemical, дочірня компанія одного з найбільших світових енергетичних і хімічних підприємств – Sinopec, наприкінці  грудня розпочала будівництво нової крекінг-установки в Хайнані (Hainan Province, провінція Цзянсу, Китай). 

Річна потужність нового підприємства складе 1 млн. тонн етилену, що є основною сировиною для виробництва поліетилену (ПЕ)

За словами джерела, в той же самий час компанія приступила до реалізації проекту з розширення потужностей на нафтопереробному заводі  в Янгпу (Yangpu, Китай). Після закінчення ремонтних робіт потужність цього НПЗ збільшиться з нинішніх 8 до 13 млн. тонн на рік.

Sinopec Corp. є однією з найбільших світових інтегрованих енергетичних і хімічних підприємств. Її бізнес включає в себе нафтогазову геологорозвідку, видобуток і транспортування нафти і газу, нафтопереробку, нафтохімічне виробництво, виробництво мінеральних добрив та іншої хімічної продукції. За обсягом нафтопереробних потужностей Sinopec Corp. займає друге місце в світі, за обсягом етиленових потужностей четверте.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА