Найбільший нафтохімічний завод України – Карпатнафтохім (Калуш, Івано-Франківська обл.) – зупинив   виробництво поліетилену високої густини (ПЕВГ) через пожежу на олефіновому комплексі. Випуск   полівінілхлориду (ПВХ) триває.

 Пожежа виникла ввечері 12-го січня. На відкритому майданчику заводу горів пірогазу, над заводом було видно   15-метровий стовп полум'я. Станом на 23:48 12 січня пожежа на заводі Карпатнафтохім була локалізована, а про   ліквідацію загоряння рятувальники відзвітували 13 січня о 10.44.

 Як повідомили клієнти підприємства, після пожежі на трубопроводі на виробництві етилену український виробник   був змушений фактично відразу призупинити напрацювання поліетилену високої густини. Тоді як випуск   полівінілхлориду триває, але зі зниженою завантаженням потужностей.

 Точні терміни простою поліетиленового виробництва поки не озвучуються. Подальший режим роботи   Карпатнафтохіму буде визначено не раніше наступного тижня, коли завершиться аудит наслідків пожежі для обладнання.

Раніше повідомлялося, що 9 червня 2017 року Карпатнафтохім відновив роботу після п'ятирічного простою. Крім того, на підприємстві в минулому році проводився плановий профілактичний ремонт потужностей з випуску поліетилену високої густини і полівінілхлориду, який стартував 5-го листопада і був досить тривалим. До 7-го грудня Карпатнафтохім відновив виробництво ПВХ, пуск ж напрацювання ПЕВГ почався 10-го грудня. Рулетка, блекджек, игровые автоматы и другие азартные равзлечения ждут вас в казино Плей Фортуна здесь

Карпатнафтохім – одне з найбільших підприємств нафтохімічного комплексу України. В даний час підприємство здатне щорічно виробляти 300 тис. тонн полівінілхлориду, 200 тис. тонн каустичної соди, близько 180 тис. тонн хлору, а також 250 тис. тонн етилену та 100 тис. тонн поліетилену.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА