Концерн BASF (Німеччина) виступив співзасновником глобального альянсу, що складається майже з 30 компаній, який   створено для просування рішень, що сприяють скороченню та усуненню пластикових відходів у навколишньому   середовищі, особливо в океані.

 Для цього The Alliance to End Plastic Waste (AEPW, Альянс з ліквідації пластикових відходів)  виділив зараз понад USD1   млрд., а також інвестуватиме USD1,5 млрд. протягом наступних п'яти років. Це допоможе припинити забруднення   навколишнього середовища пластиковими відходами. Також будуть розроблені та впроваджені нові рішення, що   дозволяють скоротити та утилізувати пластикові відходи. Це включає в себе і просування рішень щодо вторинного   використання пластику в рамках концепції безвідходної економіки.

 «Ми рішуче підтримуємо наміри щодо скорочення пластикових відходів у навколишньому середовищі», – підкреслює   доктор Мартін Брудермюллер, голова Ради директорів і головний технічний директор BASF SE, який підтримував створення Альянсу з самого початку.

AEPW є некомерційною організацією, в яку входять компанії, що беруть участь в ланцюжку поставок в сфері виробництва пластмаси та споживчих товарів, а саме: виробники хімікатів і пластиків, компанії з виробництва споживчих товарів, роздрібні продавці, переробні підприємства та компанії з управління відходами. Альянс буде працювати з урядами та міжурядовими організаціями, такими як: наукове співтовариство, некомерційні організації та громадянське суспільство. Це необхідно для інвестицій у спільні проекти з ліквідації пластикових відходів у навколишньому середовищі.

Компанії, які є членами-засновниками Альянсу з ліквідації пластикових відходів: BASF, Berry Global, Braskem, Chevron Phillips Chemical Company LLC, Clariant, Covestro, CP Group, Dow, DSM, ExxonMobil, Formosa Plastics Corporation USA, Henkel, LyondellBasell, Mitsubishi Chemical Holdings , Mitsui Chemicals, NOVA Chemicals, OxyChem, PolyOne, Procter & Gamble, Reliance Industries, SABIC, Sasol, Shell, Suez, SCG Chemicals, Sumitomo Chemical, Total, Veolia та Versalis (Eni).

BASF SE (штаб-квартира в Людвігсхафені) – найбільший світовий виробник хімічної продукції, включаючи видобуток і переробку нафти й газу, має більше 150 виробничих майданчиків в світі.

 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА