Вже другий рік у населених пунктах Новоекономічної селищної ради Покровського району у Донецькій області   відбувається заміна труб мереж водопостачання. Це стало можливим завдяки співпраці з благодійним фондом   «Arche noVa».

 «Arche noVa» є міжнародною недержавною організацією, з головним офісом у місті  Дрезден, Німеччина, що   здійснює свою діяльність у сфері гуманітарної допомоги, розвитку взаємодії й освіти. В Україні вона реалізує   проект з допомоги мешканцям Донецької області, що постраждали внаслідок збройного конфлікту, а саме:   відновлення й ремонт систем водопостачання й поліпшення санітарних умов існування.

 Голова Новоекономічної селищний ради Тетяна Хлопяник розказала, що минулого року фонд надав 2,4   км  поліетиленових труб для заміни  старих металевих. Однак на повне оновлення водогону їх не вистачило.

 «На наше прохання у грудні минулого року фонд виділив ще 2,7 км труб. Протягом зимового періоду було   зроблено проект та експертизу, і зараз ми продовжуємо реконструкцію мереж водопостачання. Центральну   магістраль оновлено майже повністю – трохи не вистачило від кладовища, тепер закінчимо там. Частково   здійснюються роботи на вулицях Чкалова, Польова, у провулку Південний» – зазначила Тетяна Миколаївна.

 Вона підкреслила, що модернізація трубопроводів труб проводиться не тільки у смт Новоекономічному, а й у   селах Миколаївка, Балаган і Михайлівка. Також, заплановано будівництво нових ділянок вордопостачанняч,   зокрема по вулиці Єжова та провулку Бардусова, де його не було взагалі, і люди користувались колодязною   водою.

 «Ми спілкуємось з мешканцями, намагаємось зробити все, щоб у нашій селищній раді жити було зручно і   комфортно. Тему водопроводу ми закриваємо, але попереду ще багато важливих справ» – наголосила   селищний голова. https://djeneriki.ru/dzheneriki-levitra/

 Усі оновлені трубопроводи змонтовано з ПЕ труб для питного водопостачання. Невеликий діаметр водогону   дозволив використовувати довгомірні відрізки труб, що постачаються у бухтах. Це забезпечує зменшення   кількості зварних стиків, тобто підвищує надійність мережі та зменшує витрати на монтажні роботи. Тепер у   смт Новоекономічне та навколишніх селах надійна та довговічна водопровідна мережа, адже поліетиленові   труби не іржавіють. 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА