У Києві створено карту ремонту теплових мереж, на якій кияни можуть бачити скільки і де проходитиме цьогорічна модернізація комунікацій. Карту розміщено на офіційному сайті КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО». Про це розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

Протягом останнього опалювального сезону аварійні бригади компанії щодоби ліквідовували 30-40 пошкоджень теплових мереж. За період поточного опалювального сезону підприємство усунуло понад 6 тисяч аварій. 

«Саме тому на цей літній період заплановано масштабну програму модернізації теплових мереж та обладнання. На це виділено понад 500 млн. грн. «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» вже приступило до виконання робіт. Загальна протяжність заміни – понад 130 кілометрів», – сказав він.

Петро Пантелеєв зауважив, що місто відходить від практики «латання дірок» і перевага надається комплексній модернізації. Застосовуються сучасні технології, що дозволять зменшити втрати тепла, подовжити термін експлуатації мереж та підвищити надійність теплопостачання міста. Гарантійний термін труб сягає 25 років, а гнучких полімерних труб – до 50.

«На карті ремонтів мереж кияни бачитимуть адреси, види робіт, протяжність заміни мереж, а також кількість аварій, що сталися на цих ділянках за останні три роки. На деяких адресах кількість аварій сягає кількох десятків, і через це у людей були перебої з послугами. Ми переконані, що заміна на цих територіях знизить аварійність і вимушені перерви у теплопостачанні», – сказав заступник голови КМДА.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА