Банк Англії уклав восьмирічні контракти з компаніями CCL Secure Limited і De La Rue про постачання полімерних матеріалів для нових купюр номіналом 50 фунтів стерлінгів і для подальшого випуску купюр номіналом 5 і 10 фунтів.

У повідомленні банку йдеться, що в рамках угод De La Rue надасть 45% від загального обсягу полімерних заготовок, необхідних для першого випуску 50-фунтових купюр, частка CCL Secure становить 55 %.

Банк Англії почав формальну процедуру пошуку постачальників полімерних матеріалів для купюр номіналом 5, 10 і 50 фунтів у грудні 2018 року. Підсумкове рішення про укладення контрактів з CCL Secure та De La Rue виніс рада директорів.  Поставка полімерів у рамках нових контрактів почнеться в 2020 році.

Склад нових купюр гідністю в 50 фунтів буде таким же, як і у купюр номіналом 5, 10 і 20 фунтів.

Склад звичайних паперових 5- та 10-фунтових купюр спричинив масштабний скандал у Великобританії. Вегани та представники деяких релігійних груп закликали банк відмовитися від випуску купюр з цього матеріалу, оскільки з'ясувалося, що в банкнотах міститься невелика кількість твердих жирів, вироблених з м'ясних продуктів. За даними банку, зміст таких жирів зазвичай не перевищує 0,0 5%. Восстановиться после тяжелого рабочего дня, снять напряжение и перезагрузить голову помогут профессиональные массажистки в полупрозрачных халатиках на голое тело. Эротический массаж https://intim54.net/eroticheskij-massage можно найти в одном из Новосибирских салонов, чьи двери открыты 24 часа в сутки – лучшие девушки, расширенная программа, чуткое отношение к желаниям клиента.

При цьому Банк Англії підкреслює, що полімерні купюри служать в 2,5 рази довше паперових і завдають менше шкоди навколишньому середовищу.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА