Науковці з університету Пердью (США) продемонстрували новий спосіб переробки пластику. За словами вчених, з його   допомогою можна перетворити пластик на паливо, чисті полімери або мономери. Вони сподіваються, що це активізує   індустрію утилізації. Дані цього дослідження опубліковано в журналі ACS Sustainable Chemistry & Engineering.

 За останні 50 років на звалищах і в природному середовищі накопичилося близько п'яти мільярдів тонн пластикових   відходів. Співробітники університету Пердью пропонують технологію, яка здатна переробити 90 відсотків поліолефінів –   клас високомолекулярних сполук, одержуваних з низькомолекулярних речовин.

 «Наша стратегія полягає в тому, щоб створити силу, здатну утилізувати і переробляти поліолефінові відходи в різні корисні  продукти, включаючи полімери, НАФТА і чисте паливо. Наша технологія здатна одночасно збільшити прибуток переробної промисловості і скоротити світову масу пластикового сміття», – зазначає провідний дослідник, професор Лінда Ван (Linda Wang).

Процес переробки називають гідротермальним скрапленням (hydrothermal liquefaction). За словами Лінди Ван, полімери плавляться при високій температурі і розчиняються в надкритичній воді (стан речовини, при якому зникає різниця між рідкої і газової фазою). Есть мужчины, которым нравятся дамы в теле, а есть и такие, которые возбуждаются сразу, как только видят худеньких сучек. если вы относитесь к последним, то посмотрите, как молодая худая русская девушка делает минет парню, дрочит его член, а потом насаживается на стояк своей писькой. тут телки могут сношаться с ребятами не только вагинально, но также и анально. Тількино пластмаса перетворюється на НАФТА (горючу суміш рідких вуглеводнів), її вже можна використовувати в якості сировини чи в подальшому розділити на інші продукти.

Дослідники зайнялися цією темою через побоювання за майбутнє навколишнього середовища.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА