На Луганщині працівники Попаснянського водоканалу оновлюють ділянку центрального водопроводу довжиною   4  км поліетиленовими трубами. Про це 16 серпня повідомив портал «Новини Донбасу». До лінії   розмежування тут 2 кілометри, через пагорби чутні вибухи мін, ремонтні роботи ведуться поки дотримується   «режим тиші».

 Трубопровід з'єднує фільтрувальну станцію з водопровідною мережею Попасної. Монтують його методом   зварювання нагрітим інструментом встик.

 За словами слюсаря водоканалу Едуарда Кравцова, старі сталеві труби мережі питного водопостачання   змінюють на нові поліетиленові. «Протяжність ділянки трубопроводу на місто Попасну – 4 км, міняємо сталеву трубу на поліетиленову діаметром 315 мм шляхом зварювання. Спочатку труби торцюємо, потім торці нагріваємо, проводимо фазу стикування і зварюємо. Остигає – і все в порядку. Ми вже проклали та підключили одну ділянку в 1,5 км, а зараз займаємося другою», - розповів він.

 Через близькість до лінії розмежування за ремонтними роботами спостерігають офіцери групи військово-   цивільного співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Північ».

 «У питанні безпеки найголовніше – це люди. Узгоджуємо ці питання з командирами підрозділів для безпеки   особового складу, який бере участь в даному заході », – повідомив начальник групи Василь Деде.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА