У Мексиці введений в експлуатацію нафто-хімічний комплекс Ethylene XXI. Компанія Braskem Idesa – спільний проект бразильської Braskem та мексиканської Idesa – 6 квітня розпочала виробництво поліетилену (ПЕ) на трьох заводах на новому нафтохімічному комплексі Ethylene XXI у місті Коацакоалькос.

«Запуск цього виробництва є великим кроком для зміцнення бізнесу Braskem та Idesa Group і всієї нафтохімічної промисловості в Мексиці, –сказав Роберто Бишофф, генеральний директор Braskem Idesa. - Це також є доказом того, що в Мексиці можна робити великі інвестиції».

Компанія планує поступово нарощувати завантаження виробництва дійшовши до проектних 1,05 млн. тонн поліетилену на рік.

Комплекс Ethylene XXI включає в себе метанову крекінг-установку потужністю 1,05 тис. тонн етилену на рік, виробництво поліетилену високої густини (ПЕВГ) - 750 тис. тонн на рік, а також виробництво поліетилену низької густини (ПЕНГ) річною потужністю 300 тис. тонн.

  

Тестове виробництво етилену на Ethylene XXI була розпочато 18 березня 2016 року. Сировину для комплексу – етан – буде поставляти компанія Pemex за контрактом, укладеним у 2010 році на 20 років.
 
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА