Рік тому за ініціативи Дніпропетровської ОДА оновлено 60-річний водопровід від Кривого Рогу до села Веселе. Замість проіржавілих металевих встановлено сучасні поліетиленові труби

 Мешканці шести сіл Криворізького району тепер можуть не перейматися постійними поривами та забути життя   без води. Вже рік вони мають безперебійне водопостачання, оскільки Дніпропетровська ОДА здійснила   реконструкцію водоводу Кривий Ріг-Веселе. Про це розповів голова облдержадміністрації Валентин Резниченко.

 «Вода з-під крана – звичайне явище для більшості українців. Однак і досі  є населені пункти, де існують проблеми   з водопостачанням. Тому для поліпшення життя людей будуємо нові та реконструюємо старі водогони на   Дніпропетровщині. Безперебійної питною водою забезпечили понад 400 тис жителів регіону», - зазначив він.

 Рік тому за ініціативи Дніпропетровської ОДА оновлено 60-річний водопровід від Кривого Рогу до села Веселе.   Замість проіржавілих металевих встановлено сучасні поліетиленові труби. Для стабільного функціонування   системи звели дві водонапірні башти та насосну станцію, облаштували 14 технологічних колодязів.

 Уже рік зі надійне водопостачання мають мешканці шести сіл Криворізького району: Веселого, Львова,   Новомар'янівського, Нового Шляху, Нової Зорі та Бурлацького. Це – понад 2 тис осіб.

 Скільки себе пам'ятає у Веселому живе Лідія Шевцова. Жінка каже, вперше може без проблем і випрати вдома, і   помити посуд, і полити овочі. «Коли на водоводі траплялися пориви, то без води сиділи тижнями. Її підвозили   бочками, доводилося економити. А тепер проблем немає: коли хочу, тоді миюся. Онуки як приїжджають в гості,   то теж задоволені, що воду відрами носити не треба», - поділилася Лідія Михайлівна.

 Володимир Марченко тримає велике господарство. Води на нього, каже господар, потрібно багато: і худобу   напоїти, і полити грядки, і впоратися у будинку. Володимир із жахом згадує часи, коли за водою доводилося   їздити до сховища. «Води постійно не було, а якщо і з'являлася, то ледь текла. Увечері навіть відро не вдавалося   набрати. До того ж, вода була дуже поганої якості. Пити її взагалі не можна. А зараз і тиск в трубах є, і вода   чиста», – розповів він.

 За чотири роки Дніпропетровська ОДА оновила та побудувала понад 55 водоводів. Загалом – 430 км   поліетиленових трубопроводів, які гарантовано слугуватимуть не менше 100 років.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА