Французький концерн Total, світовий нафтохімічний гігант, розширив лінійку марок поліетилену високої густини (ПЕВГ), випустивши нову марку трубного ПЕ – XSene XRT70. 

Нова марка XSene XRT70 увібрала в себе всі кращі досягнення компанії Total у розробці рішень для напірних газових та водопровідних труб, які є у доробку компанії за більш ніж 30 років обслуговування промисловості з виробництва полімерних труб.  

Новинка являє собою поліетилен (ПЕ) з підвищеною термостійкістю (PE-RT), який вирробляється з використанням передової технології Total  Advanced Double Loop technology. Так, високі швидкості екструзії можуть бути досягнуті при низьких температурах і без будь-якого розриву екструзійного потоку, зберігаючи при цьому відмінну обробку поверхні.

Останні промислові випробування показали, що при випуску з цієї марки ПЕ багатошарових композитних труб суттєво збільшується продуктивність. Конструктивно такі труби мають внутрішній і зовнішній шари з PE-RT, внутрішній шар –алюмінієва фольга.

Довідка. Total – одна з найбільших у світі нафтогазових компаній, її виручка за 2013 склала 189,5 млрд. евро, чистий прибуток – 8,66 млрд. евро.

 

 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА