GF Piping Systems, підрозділ компанії GF, отримав велике замовлення на загальну суму понад 15 мільйонів євро від провідної суднобудівної компанії STX France.

STX France замовила поставку не схильних до корозії трубопровідних пластикових систем для оснащення трьох нових круїзних лайнерів. Ця трубна продукція виготовляється на підприємствах GF у Швейцарії, Німеччині та Італії. Вона буде поставлена протягом найближчих двох років, починаючи з другої половини 2015 року.


GF Piping Systems має великий досвід виробництва інженерних мереж для суднобудування, його інноваційні трубопровідні системи встановлені і успішно функціонують на найбільших круїзних судах у всьому світі. Також GF Piping Systems пропонує комплексні послуги з технічного обслуговування трубопровідних систем на борту у великих портах в США, Європі та Азії, щоб забезпечити судновласникам максимальну надійність їх круїзних лайнерів.


GF Piping Systems – провідний постачальник трубопровідних систем із пластмас і металу. Діяльність компанії спрямована на створення системних рішень і високоякісних компонентів для безпечного транспортування води і газу в промисловості, у комунальній та будівельній сферах. Асортимент продуктів GF Piping Systems включає фітинги, труби, автоматизовані і монтажні технології, а також охоплюють всі аспекти циклу водопостачання.

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА