На своєму сайті ужгородський водоканал повідомив про співпрацю з місцевими представниками Управління внутрішніх справ щодо оперативного інформування про крадіжки комунального майна, а саме – кришок водопровідних та каналізаційних люків.

Така взаємодія спрацювала: ужгородський викрадач кришок каналізаційних люків отримав 3 роки позбавлення волі. Представники правоохоронних органів встановили особу, що викрадала металеві люки по вулиці М. Заньковецької та на проспекті Свободи, де крадій саме й мешкав.

Зазаначену особу було притягнуто до кримінальної відповідальності, кришки каналізаційних люків в нього вилучили та повернули комунальному підприємству. За багаторазове вчинення подібних дій, громадянина «Р» визнали винним та засудили до 3 років та 2 місяців позбавлення волі.

Коли б правоохоронці вправніше ловили крадіїв комунальної власності, та судочинство при цьому було дієвим та суворим, то у наших містах поменшало небезпечних дірок на каналізаційних мережах, а комунальники змогли б витрачати гроші на розвиток комунального господарства, а не на перманентну заміну люків.

 

 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА