За інформацією агентства Маркет репорт, нафтохімічний комплекс Borouge 3 (ОАЕ) готовий почати в березні поточного року продажі комерційних партій поліетилену високої густини (ПЕВГ) з нового заводу в Ruwais.  

Після успішних запусків, компанія планує продавати великі обсяги для переробників на Близькому Сході. 

Виробничі потужності на Borouge 3 включають етиленову крекінг-установку потужністю 1,5 млн. тонн на рік і супутні заводи, які включають в себе виробництво ПЕВГ і лінійного поліетилену високої густини (ЛПЕВГ) загальною потужністю 1080 тисяч тонн на рік, а також виробництво поліетилену низької густини (ПЕНГ) потужністю 350 тис. тонн на рік і два виробництва поліпропілену (ПП) загальною потужністю 960 тис. тонн на рік.

Після закінчення реалізації проекту Borouge 3 по будівництву нафтохімічних виробництв сумарна потужність компанії з випуску олефінів та поліолефінів зросте до 4,5 млн. тонн на рік з поточних 2 млн. тонн на рік.

Borouge є спільним підприємством компаній Abu Dhabi National Oil Co (ADNOC) і світового нафтохімічного гіганта Borealis. Австрійська нафтогазова група OMV має 36 % акцій у цьому проекті. Європейські виробники як сировину використовують НАФТА, тоді як Вorouge 3 буде застосовувати більш дешевий етан, отриманий з газу.

 

 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА