Продовжується реалізація швейцарсько-українського проекту DESPRO – «Підтримка децентралізації в Україні».  Прес-служба Дніпропетровської облради повідомила, що у селі Любимівка (Солонянський район) збудовано понад 6,3 км нових водопровідних мереж, які забезпечать якісною питною водою усіх жителів села. Водогін у Любимівці змонтовано з поліетиленових труб, що будуть безаварійно транспортувати воду не менше ніж 50 років. 

Загальна вартість цього об’єкту  – майже мільйон гривень: з них 250 000 гривень виділяють облрада та міжнародні партнери, решта суми – інвестиції місцевого бюджету та громади.

Башмачанска сільрада, на території якої розташовано село Любимівка, стала учасником швейцарсько-українського DESPRO у 2014 році. Громада та бюджет сільської ради профінансували початкові роботи: була пробурена свердловина і облаштована земельна ділянка для її обслуговування.

Загалом у рамках реалізації програми  відібрано п’ять  сільських громад в Павлоградському,  Синельниківському, Солонянському та Софіївському районах, де завдяки співфінансуванню буде вирішена проблема забезпечення якісною питною водою.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА