26 лютого в Херсонській ОДА було підписано двосторонній меморандум, за яким у шести населених пунктів області будуть відновлені зрошувальні системи. 

Суть зустрічі, що відбулася в ОДА, – підписати двосторонній меморандум про виділення коштів на поліпшення системи водопостачання. Аналогічний проект вже реалізовано у двох інших херсонських селах – Чкалове і Новокаїри. Його ефективність надала поштовх до переходу до наступного етапу: відновлення якісного водопостачання в інших населених пунктах.  

Щоб його реалізувати необхідно: визначити шість громад в Херсонській області, профінансувати відновлення систем зрошування і, при необхідності, систем питного водопостачання, масово інформувати про позитивні зміни в цих населених пунктах і навчити їх жителів правильно працювати з новим обладнанням,  формувати тарифну політику тощо. 

Усі нові водопровідні мережі планується збудувати з сучасних довговічних матеріалів. У нових трубопроводах будуть використані поліетиленові труби, як найбільш ефективні. Такі серйозні (для аграрних регіонів) зміни мають зумовити збільшення врожайності сільгосподарьских культур, зростання економіки обраних районів і добробуту їхніх жителів. 

Меморандум підписали губернатор Херсонської області Андрій Путілов і, як  основний фінансовий донор Інститут Розвитку Аграрних Ринків (ІРАР) ,  в особі заступника директора Сергія Тараканова  – при підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА