У селищі Котовського філія компанії «Інфоксводоканал» проводить реконструкцію ділянки зношеного водогону. Через аварійний стан чавунного трубопроводу в кількох багатоповерхових будинках на вулиці Кримська часто траплялися вимушені відключення води. Проведення локальних аварійних робіт і латання дірок не вирішувало проблему повністю – усунувши порив в одному місці водопроводу, комунальники стикалися з іншими проблемними зонами. Тому щоб забезпечити безперебійне водопостачання в «Інфоксводоканалі» прийняли кардинальне рішення – повністю замінити труби в застарілих комунікаціях.

Реконструкції підлягає ділянка магістрального водогону протяжністю 435 м. Вона пролягає в межах вулиць: Академіка Заболотного, 38, Генерала Бочарова, 31-43, Керченська, 188, Кримська, 72-86. Щодня на даній ділянці працюють не менш 4 одиниць спецтехніки, щоб у максимально короткий термін закінчити капітальний ремонт і мінімізувати незручності для жителів.

Начальник Північної ділянки служби «Міськводопровід» філії «Інфоксводоканал» Валентин Богданов розповів, що було прийнято рішення використовувати тільки надійні і довговічні матеріали. Оновлені водопровід буде змонтований з напірних труб діаметром 160 мм з надійного і довговічного матеріалу – непластифікованого полівінілхлориду. ПВХ труби легкі, зручні при транспортуванні і монтажі. Вони не схильні до корозії, мають високу стійкість до агресивних середовищ, не впливають на якість води. Термін їх безаварійної експлуатації – понад 50 років.

 

 

 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА