Вперше ідея проведення Всесвітнього дня водних ресурсів прозвучала в 1992 році на конференції ООН з охорони оточуючого середовища і розвитку (ЮНСЕД) у Ріо-де-Жанейро. А вже 22 лютого 1993 року Генеральна Асамблей Організації Об’єднаних Націй проголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. 

Усі держави світу були покликані присвятити День водних ресурсів здійсненню рекомендацій ООН і проведенню конкретних дій на національному рівні.

Коженого року одна з установ ООН стає координатором заходів Всесвітнього дня водних ресурсів і відповідає за просування нової теми під керівництвом Адміністративного комітету з координації.

Основними цілями проведення Всесвітнього дня водних ресурсів є:

– сприяння здійсненню відповідних заходів для забезпечення населення якісною питною водою;

– інформування суспільства про важливість охорони і збереження ресурсів прісної води і водних ресурсів у цілому;

–залучення до святкування Всесвітнього дня водних ресурсів державної влади, міжнародних агенцій, неурядових організацій та широких верств населення планети.

22 березня – унікальна можливість нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння як самих проблем, так і їх рішень в цій галузі. 

Полімерна трубна промисловість виробляє продукцію, яка гарантовано не допускає втрати води при транспортуванні. На сучасний момент полімерні труби найефективніший будівельний матеріал при спорудженні мереж водопостачання та водовідведення.

 

 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА