Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» розпочало роботи з відновлення водопроводу, прокладеного по вулиці Червона балка в Жовтневому районі. Фахівці водоканалу замінять труби зношеного сталевого водогону на ПЕ трубу діаметром 63 мм.

Загалом оновлено 110 метрів водопровідної мережі. Тільки за минулий рік співробітники водоканалу усунули на цій ділянці водопровідної мережі 12 пошкоджень. При цьому проведенння аварійних робіт, із урахованням ландшафту і ширини вулиці, створювало багато складнощів місцевим мешканцям: і відсутність води, і незручності при пересуванні людей та транспорту вулицею.  

Тепер оновлена поліетиленовими трубами ділянка водогону буде безаварійно транспортувати воду багато років. Жителі вулиці вдячні комунальному підприємству за оперативно і якісно виконані роботи.

За три місяці 2015 року при виконанні подібних робіт ремонтно-експлуатаційні служби водоканалу вже замінили 1915,5 м зношених металевих водопровідних мереж на поліетиленові. ПЕ труби не піддаються дії корозії та екологічно безпечні.

 

 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА