У середині травня фахівці Дніпродзержинського "Міськводоканалу" розпочали роботи з реконструкції ділянки водопроводу на вул. Юннатів у Романково протяжністю 400 м.

За першоий робочий день було вирито 200 метрів траншеї та укладено в неї 200 метрів нової поліетиленової труби діаметром 110 мм.

При реконструкції ділянки водопроводу на вул. Юннатів буде здійснена заміна зношеної запірної арматури. Це дозволить виключити ймовірність поривів та інших аварійних ситуацій, які регулярно траплялися на старій мережі.

Модернізація водопроводу надійними і довговічними поліетиленовими трубами і сучасної запірною арматурою гарантує споживачеві безперебійне водопостачання, а також покращує якість питної води. Для зручності абонентів оновлення мережі буде проводитися без відключення абонентів від водопостачання.

Спорудження нових і реконструкція діючих трубопровідних систем з використання полімерних труб істотно економічніше. Це особливо важливо в період економічного спаду, коли необхідно мінімізувати всі витрати. Слід зазначити, що продукція вітчизняних виробників полімерних труб конкурентоспроможна з імпортними аналогами і заслуговує більшої до себе уваги.

За останні чотири роки Дніпродзержинський «Міськводоканал» за рахунок власних коштів замінив 9363,87 м/п зношених водопровідних сталевих труб на полімерні.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА