Аналітичне агентство Маркет Репорт інформує, що за підсумками перших чотирьох місяців 2015 року сумарний обсяг імпорту поліетилену високої густини (ПЕВГ) в Україні скоротився на 17% в порівнянні аналогічним періодом 2014 року і склав 26,8 тис. тонн (огляд Датаскоп).

У квітні поточного року зовнішні поставки поліетилену високої густини в Україні зросли до 7,6 тис. тонн у порівнянні з 7,1 тис. тонн місяцем раніше за рахунок зростання обсягів поставок плівкового поліетилену. В цілому, за підсумками січня–квітня поточного року сумарний обсяг імпорту ПЕВГ скоротився до 26,7 тис. тонн проти 32,3 тис. тонн роком раніше. Попит на ПЕВГ знизився у всіх без винятку секторах споживання.

Структура поставок по секторах споживання поліетилену за розглянутий період виглядає наступним чином.

За чотири перші місяці року сумарний обсяг імпорту плівкового поліетилену скоротився до 12,7 тис. тонн, що на 11% нижче аналогічного показника 2014 року.

У квітні показник зовнішніх поставок поліетилену високої щільності для лиття під тиском знизився до 1,5 тис. тонн у порівнянні з 1,9 тис. тонн місяцем раніше. За розглянутий період імпорт литтєвого ПЕВГ в Україні склав 5,1 тис. тонн, що на 23% нижче аналогічного показника 2014 року.

Квітневий показник імпорту видувного ПЕВГ в Україні становив близько 1,2 тис. тонн проти 1,1 тис. тонн місяцем раніше. За підсумками січня–квітня 2015 року попит на даний вид поліетилену з боку місцевих переробників впав на 29 % і склав 4,5 тис. тонн.

Минулого місяця показник зовнішніх поставок трубного поліетилену  перевищив рівень 1,6 тис. тонн у порівнянні з 1,1 тис. тонн у березні. За розглянутий період зовнішні поставки даного виду поліетилену на український ринок скоротилися на 13 % до 3,5 тис. тонн.

В інших секторах споживання імпорт ПЕВГ за підсумками січня–квітня 2015 року склав менше 1 тис. тонн.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА