10 1 augustКомунальне підприємство «Бердянськводоканал» міняє 230 метрів водопровідної труби на вулиці Приазовській. Тут прокладають сучасні довговічні поліетиленові труби. Вартість робіт, що здійснюються за рахунок самого підприємства, становить близько 65-70 тис. грн.

Директор водоканалу Микола Караіванов розповів, що дана ділянка водопроводу, збудованого зі сталевої труби, була однією з найбільш проблемних: аварії тут траплялися постійно. А це не тільки в незручністі для споживачів, а й те, що кожна аварія – це суттєві втрати води, які лягають у витрати підприємства. Було зроблений аналіз і виявлені найпроблемніші ділянки. Наприклад, аварії на водоводах В-4  і В-1 траплялися практично щоденно. Подекуди через витоки води утворювалися постійні величезні калюжі.

Тому  реконструкція на Приазовській є плановим заходом, оскільки  одним з пріоритетів роботи місцевого водоканалу є  боротьба з втратами. А на цьому водогоні втрачалося до 60 % води. 

Усі роботи з ремонту та реконструкції водогонів місцеві комунальники виконують з використанням пластикових труб, як найефективніших для систем водопостачання. Завдяки цьому з 2012 року комунальне підприємство «Бердянськводоканал» зменшило втрати води на 25-30 % і вийшло фактично на рівень технологічних втрат – тобто яких не уникнути за технологією. 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА