12 1 augustРинок полівінілхлориду (ПВХ) у Саудівській Аравії перевищить $892 млн. у 2020 році, повідомив портал Zawya з посиланням на звіт компанії Researchandmarkets.

Завдяки розширенню будівельної галузі та розвитку інфраструктурних проектів у центральних і західних регіонах Саудівської Аравії в країні зростає попит на ПВХ.

Очікується, що урядові ініціативи щодо заохочення активної участі приватного сектора у великих інфраструктурних проектах, а також створення індустріальних парків і кластерів для переробки полімерів в центральній і західній областях країни внесуть значний внесок у розвиток ринку ПВХ у Саудівській Аравії.

Директор з досліджень компанії TechSci Research, міжнародної науково-дослідної консалтингової фірми, Каран Чечі сказав: «Ринок ПВХ Саудівської Аравії покаже перспективне зростання протягом наступних п'яти років на фоні реалізації поточних і майбутніх інфраструктурних проектів в країні. Такі великі гравці ринку, як SABIC, почали процес зворотньої інтеграції, щоб протистояти коливанням цін на сировину і волатильності цін на сиру нафту».

Найбільшим виробником і постачальником смоли ПВХ в Саудівській Аравії є Saudi Basic Industries (SABIC). Іншими гравцями ринку ПВХ країни є наступні компанії: Arabian Plastic Compounds Co. Ltd. (APC), Interplast Co. Ltd., ALRajhi Industrial Group, TIB Plastic Industries, Middle East Specialized Cables Co (MESC), Bahra Cables Company, Al Thinayyan Holding Group і Intergulf-Empol. Вони в основному зосереджені на виробництві ПВХ компаундів.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА