12 4 augustМаленькі чорні кульки з полімерних композитних матеріалів допоможуть зберегти водосховище в Лос-Анджелесі від посухи, сміття і хімікатів. 96 мільйонів чорних кульок скинули у водосховище в Лос-Анджелесі для захисту якості води. Вони заповнили поверхню водосховища площею 0,7 км² і водотоннажністю 12,5 млрд. літрів. Кожна кулька коштує 36 центів, тобто в цілому 96 мільйонів куль обійшлися місцевому бюджету в 34,5 млн. доларів.

Мер Лос-Анджелеса Ерік Гарсетті особисто скинув у воду 20 тисяч кульок. Пластикові кульки захищають якість води шляхом блокування сонячного світла, запобігаючи небажані хімічні реакції і допомагаючи уникнути розвитку водоростей.

За інформацією CBCNews, кульки знижують випаровування води майже на 300 млн. галонів (близько 1,1 млрд. літрів) на рік – цього достатньо, щоб забезпечити питною водою 8100 мешканців.

12 5 august 12 8 august
12 7 august 12 6 august

"Оскільки посуха триває, як ніколи важливо зосередитися на інноваційних способах для підтримки високої якості питної води", - сказав член міської ради Мітчелл Інгландер.

Лос-Анджелес став першим містом, де застосована така методика для збереження чистої води у запобігання розвитку водоростей.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА