TEPPFA2Асоціація TEPPFA прагне до найбільш повного представництва усіх секторів промисловості серед своїх членів.

Новим учасником асоціації стала компанія Borealis – один з провідних світових виробників поліолефінів, базових хімікатів і добрив та розробник інноваційних рішень у цій галузі. З поліолефінових продуктів Borealis виробляється багато сучасних пластмас, які є невід'ємною частиною нашого повсякденного життя.

У тісній співпраці зі своїми клієнтами і партнерами по галузі Borealis пропонує інноваційні рішення та обґрунтування важливості створення якісних пластиків, які роблять кінцеві продукти безпечнішими, легшими, більш пристосованими до використання.

TEPPFA1Визнаючи вплив TEPPFA на прийняття  рішень на вищому рівні, Borealis вступила до асоціації, щоб долучитися до безпосередньої участі в обговоренні майбутніх галузевих питань.

Ґрунтуючись на стратегії широкого охоплення, TEPPFA прагне привітати більше нових членів з усіх ланок галузі, щоб додати свій голос до пан-Європейської платформи і допомогти у формуванні майбутнього промисловості.

Слід зазначити, що крім представництва своїх членів у галузевих переговорах та  дебатах, TEPPFA є фундаментальним джерелом інформації щодо індустрії пластикових трубопровідних систем,  на її сайті розміщено велике зібрання корисних звітів і доповідей. 

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА