23 5 novIneos Technologies, що входить в структуру Ineos Group, оголосила про те, що вона уклала ліцензійні угоди на надання технології з виробництва поліетилену високої густини (ПЕВГ) Innovene S компанії PTTGC America, "дочці" найбільшого нафтохімічного виробника Таїланду – PTTGC, для її нового заводу з виробництва поліетилену (ПЕ) в Діллес-Боттом (Dilles Bottom, штат Огайо, США), повідомила прес-служба Ineos Group.

Новий завод PTTGC America, що складається з двох ліній сумарною потужністю 700 тис. тонн ПЕ на рік, буде виробляти поліетилен середнього густини (ПЕСГ) і ПЕВГ. Планується, що підприємство вироблятиме широкий асортимент марок ПЕ ( у т.ч. трубний поліетилен), щоб задовольнити все зростаючий попит на високоякісні полімери на ринку США та експортних ринках.

Довідка. Ineos Group виробляє і реалізує широкий спектр нафтопродуктів і спеціальних хімікатів, що включають в себе ацетон, акрилонітрил, акрилонітрил-бутадієн-стирол, циклічні сополімери олефінів, етилен, етиленгліколь, окиси етилену, поліетилен високої густини (ПЕВГ), поліпропілен (ПП) та інші ароматичні з'єднання, полістирол (ПС), полівінілхлорид (ПВХ), пропілен, пропіленгліколь, окис пропілену, ПВХ компаунди, стирол.

 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА