1 1 decНезважаючи на складну економічну ситуацію в країні, херсонський водоканал не припиняє системні роботи з підвищення рівня надання послуг. У кінці листопада – початку грудня фахівці «Херсонводоканалу» та підрядна будівельна компанія «Укрспецобладнання» (Миколаїв) здійснюють заміну 540 метрів водопроводу та встановлення нової запірної трубопровідної арматури (чотири засувки сучасного виробництва)  на ЦТП-49. 

Ділянка водопровідної мережі, що реконструюється,  прокладена в умовах щільної забудови. Так,  наприклад, найпроблемніший відрізок протяжністю 20 м проходить безпосередньо під будинком №14-а по вул. Покришева. Інша проблемна ділянка завдовжки близько  50 м прокладена у прохідному каналі, останнім часом аварійні витоки на ній почастішали.  

Щоб не створювати незручності містянам і мінімізувати роботи з облаштування траншей було прийнято рішення провести реконструкцію водогону з використання безтраншейних технологій. При цьому існуючий зношений сталевий трубопровід використовується у якості футляра, в який протягується пластиковий трубопровід з поліетиленових труб діаметром 160 мм. 

Оновлення мережі забезпечить безперебійне водопостачання мешканцям та дозволить уникнути витрат води внаслідок поривів зношених труб.

 

Вже стало нормою що виконання таких робіт відбудеться у нічні часи, щоб зменшити побутові незручності для херсонців 

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА