30 1 novЗа інформацією аналітичної агенції Маркет репорт, будівництво нового нафтохімічного комплексу з виробництва полімерів оманської нафтохімічної компанії Oman Oil Refineries and Petroleum Industries Co (Orpic) в Ліве (Liwa, Сохар, Оман) повинно бути завершене у 2018 році. 

Із вводом його в експлуатації  Orpic буде виробляти на майданчику 838 тис. тонн поліетилену (ПЕ):  близько 420 тис. тонн поліетилену високої густини (ПЕВГ) і близько 420 тис. тонн поліетилену низької густини (ПЕНГ), а також 215 тис. тонн поліпропілену (ПП).

Таким чином, новий проект дозволить збільшити сумарне виробництво ПЕ і ПП компанії Orpic до 1,4 млн. тонн на рік.

Раніше зазначалося, що Orpic очікує закриття фінансування за проектом будівництва нового нафтохімічного комплексу в Ліве в кінці поточного року, про що в травні заявив головний виконавчий директор Orpic Мусаб Аль Махрук (Musab al Mahrouqi). За його словами, торік Orpic отримав USD2,7 млрд. від 20-ти фінансових інститутів для фінансування своїх планів з розширення потужностей, без підтримки з боку уряду Омана. У поточному ж році компанія планує отримати від USD3,3 до USD3,7 млрд. для фінансування проекту в Ліве.

Раніше Маркет Репорт інформувала, що у травні 2014 Orpic оголосила про початок будівництва комплексу з виробництва полімерів вартістю USD3,6 млрд. Планується, що новий комплекс, в який входитиме етиленовими крекінг-установка потужністю 859 тис. тонн на рік, буде побудований в північній частині промислового міста Оману – Сохар, поруч з НПЗ і нафтохімічними заводами Orpic. Не только одинокие женщины теряют рассудок от постоянного возбуждения и желания секса, ведь даже замужние сучки, которым не хватает разнообразия в интиме, устраивают циничные измены. На что способны русские зрелые мерзавки, вы непременно увидите, потому что в России всегда царила похоть, благодаря которой эта страна заслужила непристойный титул. Тут вы увидите инцест, пьяный секс и самое настоящее распутство.

Довідка. Orpic є однією з провідних нафтохімічних компаній в Омані. Orpic поставляє ПП на ринки ОАЕ, Індії, Пакистану, Шрі Ланки, Бангладешу та інших країн Близького Сходу. І тільки невелику частину своєї продукції компанія поставляє на внутрішній ринок.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА