11 1 decУ Лондоні почалося будівництво тунелю під Темзою, який стане головним елементом суперканалізаціі британської столиці. 

Необхідність спорудження нових стічних мереж обумовлена тим, що побудована 150 років тому сером Джозефом Базелджетом каналізація застаріла і не справляється з великим обсягом лондонських стоків. На момент зведення каналізаційної системи в Лондоні проживало близько двох мільйонів чоловік, а зараз – понад вісім мільйонів.

Тунель під Темзою, вартість якого оцінюється в 4,2 мільярда фунтів стерлінгів, призначений для транспортування фекальних стоків. Таким чином, безпосередньо в річку фекалії більше не потраплятимуть, а наповнюватися Темза буде виключно за рахунок стічних вод (наприклад, дощових). Це дозволить знизити ризик повеней і збільшити пропускну систему.

Прокладка тунелю проводитиметься цілодобово. Бурильні машини будуть не тільки проробляти отвори, а й укладати бетонні конструкції.

Очікується, що на кожні 790 метрів тунель поглиблюватиметься в землю на один метр, що дозволить нечистотам текти природним чином з одного кінця в інший. Крім того, він не повинен перетинатися з іншими тунелями (передусім йдеться про метро). Поиграть в игровых автоматах vulkanstavkagame.com можно по этой ссылке.

За  проектом діаметр тунелю становитиме 7 метрів, а його довжина – 25 кілометрів. Передбачувана глибина закладання споруди варіюється між 25 і 65 метрами. Будівництво тунелю має завершитися до 2023 року.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА