12 1 janУ селі Дар-Надежда на Харківщині у першій декаді січня завершено роботи з будівництва системи водопостачання. Про це повідомив Сергій Магдисюк – директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації.

Раніше село, де мешкає понад 300 чоловік, взагалі не мало централізованого водопостачання, його жителі користувалися колодязною водою.

Для забезпечення безперебійної подачі води до усіх домоволодіннь села було здійснено цілий комплекс робіт: облаштовано свердловину глибиною 300 м, встановлено водонапірну вежу Рожновського, а також прокладено понад 2000 м водопроводу. Сільська водопровідна мережа змонтована з поліетиленових труб, які мають дуже  тривалий термін безаварійної експлуатації. Вони не іржавіють та екологічно безпечні. Мешканцям села гарантована висока якість водопостачання. 

Будівництво водопровідної системи в селі Дар-Надежда було здійснено коштом Державного фонду регіонального розвитку за умови співфінансування з бюджету Сахновщинського району.

 

ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА