У вересні 2016 року в Берліні очікується одна з найважливіших подій світової індустрії полімерних труб – XVIIІ міжнародна конференція Plastic Pipes. Її організаторами традиційно є американський Plastic Pipe Institute, Європейська Асоціація виробників ПВХ труб PVC4Pipes, Асоціація РЕ100+ та Європейська Асоціація полімерних труб і фітингів TEPPFA.

Протягом майже чотирьох десятиліть на Plastic Pipes раз у два роки створюється воістину глобальна платформа для обміну передовим досвідом та ідеями у сфері інновацій в науці та промисловості. Час засвідчив, що ті професійні та людські контакти і зв'язки, які утворюються на на цій конференції, стали реальною силою в пропаганді технологічних і економічних переваг використання пластикових трубопровідних систем у всьому світі. Універсальність пластмас дозволяє формувати майбутнє, створюючи нові рішення для подолання нових завдань.

Конференція Plastic Pipes-XVIIІ має зібрати близько 450 учасників більше ніж з 40 країн світу. Тут планується представити понад 120 доповідей з усіх напрямків розвитку галузі.
 
 
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА