Під час проведення робіт з відновлення газопостачання до смт Мар'їнка бригада монтажників піддалася обстрілу з боку озброєних формувань «ДНР». Щоб запобігти людським втратам офіцерами групи цивільно-військової співпраці «Курахово» була проведена екстрена евакуація будівельників.

Незважаючи на «режим тиші», проросійські бойовики відкривають вогонь у напрямку Мар'їнки, підходячи впритул до лінії розмежування, провокують ВСУ на вогонь у відповідь. У таких умовах відбуваються роботи з відновлення газопостачання у цьому районі.
 
Станом на 2 березня дня було вирито близько 250 м траншеї і прокладено 120 м пластикових труб. Газопровід до Мар'їнці відновлюють із застосуванням двошарових поліетиленових труб МУЛЬТІПАЙП з соекструдіруваними шарами: зовнішній шар складається з ПЕ 100 RC, внутрішній – з ПЕ 100. Зовнішній шар підвищеної міцності мінімізує можливі пошкодження труби і служить індикатором ступеня порушення її стінок.

Однак 2 березня о другій половині дня бойовики відкрили вогонь по місцю проведення робіт. Коментуючи це, прес-офіцери ГВС «Курахово» повідомили: «Скоординуваними і рішучими діями керівника групи ГВС «Курахово» Олександра Гвоздкова будівельні роботи були припинені та організована і проведена екстрена евакуація робітників».

Подібні порушення з боку формувань «ДНР» помітно знижують темпи будівельних робіт і, відповідно, перешкоджають відновленню газопостачання для мирних жителів Мар'їнки і Красногорівки.
 
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА