За інформацією аналітичної агенції Маркет Репорт, компанія Korea Petrochemical Industry Co. (KPIC), один з найбільших південно-корейських виробників нафтохімічної продукції, має намір довести свою частку у виробництві етилену в країні до 10 %, завдяки введенню в експлуатацію розширених потужностей до першої половини 2017 року. Повідомлення про це зробив генеральний директор KPIC Джеонг Янг Те. На поточний момент частка KPIC на південнокорейському ринку з випуску етилену становить 6%.

У даний час проект з нарощування потужностей на крекінг-установці в Ульсані (Ulsan, Південна Корея) йде повним ходом. Комерційне ж виробництво продукції намічено на 1 червня 2017 року.

Після завершення даного проекту KPIC зможе випускати 800 тис. тонн етилену на рік, таким чином, збільшивши потужності на 330 тис. тонн з нині діючих 470 тис. тонн в рік.


Довідка. Korea Petrochemical Ind Co., Ltd. зі штаб-квартирою в Сеулі (Південна Корея) виробляє такі нафтохімічні продукти, як поліетилен високої густини (ПЕВГ) і поліпропілен (ПП). Крім того, компанія також виробляє основні органічні хімічні речовини, включаючи етилен і пропілен.
 
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА