Sinochem, один з провідних виробників нафтохімічної продукції в Китаї, планує в першій половині 2018 року ввести в експлуатацію нафтохімічний комплекс у Цюаньчжоу (Quanzhou, південно-східна провінція Фуцзянь, Китай).

Новий комплекс, будівництво якого було розпочато в першій половині 2014 року, в основному складається з наступних підприємств: крекінг-установка потужністю 1 млн. тонн етилену, виробництво параксилолу потужністю 800 тис. тонн, завод з випуску поліетилену високої густини (ПЄВГ) потужністю 400 тис. тонн, підприємство з виробництва етилен-вініл-ацетату (ЕВА) потужністю 200 тис. тонн, завод акрилонітрилу потужністю 260 тис. тонн, а також завод бутадієну потужністю 120 тис. тонн і ін.

Пуск нового нафтохімічного комплексу компанії відбудеться спільно з запуском проекту з розширення потужностей нафтопереробного заводу компанії на тому ж майданчику.

Згідно з проектом, Sinochem збільшить потужності свого НПЗ на 25 %: з нинішніх 240 тис. барелів на день до 320 тис. барелів на день.


Довідка. Sinochem Corporation є китайським конгломератом, який в основному займається виробництвом і продажем хімічної продукції, в т.ч. й трубного поліетилену, а також розвідкою і видобутком нафти. Sinochem зі штаб-квартирою в Пекіні була заснована в 1950 році і є однією з ключових державних компаній.
Тут можно перейти поиграть в игровые автоматы vulcan-vegas-slots.com на нашем портале казино.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА