У Дніпропетровській області в цьому році на кошти обласного та державного бюджетів заплановано відремонтувати та реконструювати 21 водовід. За інформацією прес-служби облдержадміністрації, на перших трьох об'єктах вже почалися роботи.

Жителі міста Тернівка вже не пам'ятають, коли не було проблем з водою. Трубопровід, що постачає містянам воду, побудовано понад 30 років тому і жодного разу його не реконструювали. Через пориви місто часто залишалося без води. У цьому році ситуація зміниться. Реконструкція вже водопровідної мережі почалася.

Траса водопроводу перетинає річку Самару, проходить по схилу балки уздовж автодороги та залізниці, де ґрунти можуть зсуватися і цим зумовлювати розриви труб. Тому щоб запобігти можливому руйнуванню водопровідної системи тут будуть використані поліетиленові труби та спеціальна будівельна технологія.

«Наша мета – забезпечити стабільним водопостачанням усіх жителів Дніпропетровщини. У минулому році ми проклали 130 км водопроводів. Вперше воду отримали 30 тисяч сільських жителів, – зазначив глава регіону Валентин Резниченко. – У цьому році побудуємо і реконструюємо ще 21 водовід. Це дозволить забезпечити водою 145 тисяч сімей. 45 тисяч з них взагалі ніколи не мали централізованого водопостачання. На перших трьох об'єктах вже почалися роботи».

У Криничанському районі нові водопровідні мережі почали прокладати в селах Биково та Водяне. Вони забезпечить водою 800 мешканців, а також місцевий НВК.

Вперше воду в будинки отримають й 4,5 тисячі мешканців Томаківського району. Водопостачання буде проведене до сіл Вишетарасівка, Добра Надія, Іллінка та Новокиївка. Тут прокладуть понад 20 км нових поліетиленових труб.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА