Бюветний комплекс на вулиці Теремківській (Голосіївський район Києва) не працював останні шіть років через незадовільну якість води. Зараз київська міська влада ініціювала роботи з відновлення роботи бювету. Було пробурено нову свердловину глибиною 285 м та прокладені екологічні та довговічні пластикові труби. Предствавники мерії запевняють, що вода з нього може конкурувати з водою в санаторіях Західної України. Таким же чином в цьому році планують відновити ще вісім бюветів, в наступному – десять.


За інформацією прес-служби Київської міської держадміністрації за останні два роки в Києві облаштовано п’ять нових свердловин. Коментуючи відриття оновленого бювету у Голосіївському районі, заступник голови КМДА Петро Пантелєєв зазначив: «Бювет не працював шість років: проблема була в свердловині та недостатній якість води з неї. Зараз ми облаштували нову свердловину глибиною 285 м. Вона сягає юрського водоносного горизонту, вода з якого може конкурувати з водою, яку ми споживаємо в санаторіях ближче до Західної України. Вона дійсно дуже якісна».

Також він додав, що свердловина побудована із застосуванням нових технологій, зокрема, фільтрова колона облаштована полімерними обсадними трубами з ПЕ та ПВХ, що виключає контакт води з металічною частиною свердловини.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА