До кінця поточного року в місті Рені на півдні Одеської області буде прокладено близько 5 кілометрів нової мережі водопостачання, – повідомив заступник Ренійського міського голови з питань життєдіяльності міста Андрій Лантинов.

«На околицях міста є два мікрорайони, які досі не забезпечені водою. В одному з них проблема буде вирішена ще в цьому році. В даний час прокладено ділянку водоводу від станції другого підйому до Бондарного провулка протяжністю 590 метрів. Далі труба піде на вулиці Дейча і Доватура», – розповів А. Лантинов.

На реалізацію даного проекту Ренійською міською радою виділено 1,4 млн. грн.


Також в цьому році в місті проведено значний обсяг робіт із заміни старих водопровідних мереж, збудованих в 60-70-ті роки минулого століття. На вул. Балканській, Маяковського, Пролетарській та інших прокладено сучасні полімерні труби.

«Також здійснюється реконструкція найпроблемнішої ділянки водоводу протяжністю 418 метрів, що подає воду від чотирьох артезіанських свердловин на станцію другого підйому. Фінансування цього об'єкту в розмірі 1 млн. 439 тис. Грн. відбувається з обласного бюджету», – зазначив заступник міського голови.

Андрій Лантинов акцентував увагу на тому, що міськвиконком робить все можливе, щоб міська система водопостачання функціонувала в економному режимі.

«Якщо раніше вода з артезіанських свердловин подавалася цілодобово, то тепер закачується в резервуари станції другого підйому тільки в нічний час, коли тариф на електроенергію складає 25 % від денного. Заміна прогнилих старих труб, з яких йшли значні втрати води, а також збільшення числа абонентів КП "Водоканал" також сприятиме зміцненню економіки підприємства», – додав А. Лантіна.

На всіх цих об’єктах використовуються тільки поліетиленові труби для водопостачання, які будуть безаварійно транспортувати чисту питну воду набагато довше металевих – понад півстоліття.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА