У першій декаді листопада на землях агрофірми «Мир» в Горностаївці Новотроїцького району (Херсонська область) відбулося урочисте введення в експлуатацію нового поліетиленового поливального водопроводу, модернізованого в рамках проекту USAID «Вода для агросектору». Новий поливальний водопровід забезпечить зрошення 580 га земель. На церемонії відкриття були присутні представники обласної, районної та місцевої адміністрацій, а також співробітники проекту USAID.

Менеджер з управління проектами Офісу економічного зростання USAID в Україні, Білорусі та Молдові Лариса Піскунова зазначила: «Модернізація поливального водопроводу в селі Горностаївка – один з шести пілотних проектів USAID з відновлення водної інфраструктури в Херсонській області.

Завдяки проекту, забезпечено постійне зрошення 580 га земель. Це сприятиме збільшенню виробництва аграрної продукції, створенню нових робочих місць і зростанню доходів фермерів і жителів села».


Нова система поливу змонтована з поліетиленових водопровідних труб, які є найбільш ефективними в сфері зрошення. Ця трубна продукція гарантує довготривалу (понад 50-ти років) і надійну роботу системи поливу.

Монтажні роботи та пускові роботи були здійснені фахівцями та співробітниками компанії АФ «Мир».
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА