Американська компанія LyondellBasell Industries (LBI), найбільший в світі виробник поліолефінів, планує ліцензувати свою нову технологію Hyperzone PE, яку компанія використовуватиме на новому заводі в місті Ла-Порте (штат Техас), повідомляє агенція Маркет Репорт з посиланням на слова генерального директора з ліцензування та технологій LyondellBasell Ольги дель Сіньйор (Olga del Signore).

Новий завод щорічно вироблятиме 500 тис. т поліетилену високої густини (ПЕВГ) і стане першим комерційним підприємством компанії, яке буде використовувати новітню запатентовану технологію LyondellBasell – Hyperzone PE. Компанія планує запустити новий завод в експлуатацію у 2019 році.


За її словами, компанія буде використовувати гексен як сономер. Технологія Hyperzone PE є каскадним газофазним процес, заснований на багатозоній циркулюючій реакторній технології компанії LyondellBasell. За допомогою нової технології можна випускати широкий спектр високоякісних мультимодальних марок ПЕВГ. При застосуванні технології Hyperzone PE використовується менше ПЕ смоли, що дозволяє суттєво економіти кошти.

Покращені властивості матеріалу, виробленого за допомогою технології Hyperzone PE, включають підвищену стійкість до розтріскування і поліпшеноий баланс між жорсткістю і ударною міцністю.

Раніше повідомлялося, що LyondellBasell у вересні визначилася з майданчиком для будівництва даного заводу з випуску ПЕВП у місті Ла Порті (La Porte) в штаті Техас. LBI поставлятиме власну сировину – етилен – на новий завод ПЕ. В останні кілька років компанія реалізує проекти з розширення потужностей на своїх крекінг-установках у США, зокрема, в Корпус-Крісті.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА