Наприкінці жовтня на території 1 і 2 терміналів Іллічівського морського порту проведена заміна зношених труб водогону. На цій ділянці трубопровід був укладений в 1978 році і прослужив майже 40 років.

У прес-центрі підприємсва розповіли, що роботи були виконані силами підрядників протягом 30 днів і проводилися під технічним наглядом фахівців тепло-сантехнічного господарства адміністрації Іллічівського морського порту. Згідно з технічним завданням замінено 464 зношених металевих труб.

Реконструкцію водопроводу здійснили за допомогою безтраншейних технологій прокладки та з використанням ПЕ труб. Через кожні 80 м будівельники за допомогою спеціалізованої техніки облаштовували технологічні котловани. Туди вводили і протягували в старий водогін як у футляр попередньо зварені нитки з поліетиленових труб. Потім котловани засипали піском і заливали зверху бетоном.

«Ця технологія дуже зручна тим, що не довелося перекривати автомобільні дороги, ускладнюючи тим самим роботу підприємства. Роботи виконані якісно і в строк», – зазначила заступник головного енергетика адміністрації порту Лариса Медведєва.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА