10 листопада 2016 року німецький концерн BASF відкрив своє представництво в Грузії. У повідомленні компанії наголошується, що BASF працює в Грузії через своїх дистриб'юторів вже кілька років. Щоб краще використовувати великі можливості для розвитку і швидше реагувати на потреби клієнтів, концерн BASF вирішив розширити своє присутність в регіонах, відкривши представництво в Тбілісі, основним напрямком діяльності якого зараз будуть будівництво та різні галузі легкої промисловості. Під час офіційної церемонії партнерам, клієнтам і представникам державних органів були представлені інноваційні рішення BASF за цими напрямками.

«Ми пильно стежили за розвитком економіки в Грузії в останнім часом і раді, що країна стала на шлях стійкого зростання. У найближчі роки очікується розвиток багатьох проектів: заплановано або реалізовується будівництво нових портів, індустріальних парків, нафтопереробних заводів, транспортних розв'язок, інфраструктурних та туристичних об'єктів, а також виробничих підприємств в різних галузях промисловості. Відкриття представництва в Грузії дасть нам можливість стати ближче до наших клієнтів і зацікавлених сторін у цій країні», – зазначив Андреас Лір, керівник групи країн Східної Європи.

Крістоф Рёріг, керівник BASF у СНД, підкреслив: «Ми готові ділитися досвідом та інноваційними рішеннями, накопиченими за багато років, зі своїми партнерами в Грузії, сприяти сталому розвитку їх бізнесу».

Раніше повідомлялося, що ВASF планує інвестувати понад EUR200 млн. у свій бізнес пластикових добавок, приблизно половина суми припаде на азіатський регіон. Крім того, компанія також розширить потужності в Північній Америці і Європі, а також інвестує в автоматизацію і цифрові технології.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА