Нафтохімічне підприємтво «Карпатнафтохім», останній актив російського ЛУКОЙЛа в Україні, може відновити роботу після скасування Верховною Радою акцизу на всі види зріджених газів (за винятком природного газу), ізобутану та бутану для потреб виробництва етилену, про це інформує Інтерфакс-Україна.

У вівторок, 20 грудня Верховна Рада дозволила імпорт без сплати акцизу всіх видів зріджених газів (за винятком природного газу), ізобутану та бутану для потреб виробництва етилену. Серед видів газу, дозволених до безакцизного ввезення для потреб виробництва етилену, зазначений й сам етилен.

Раніше для виробництва етилену дозволялося безакцизне ввезення тільки деяких видів легких та важких дистилятів.
«Ми порахували, що у них є 12 % рентабельності (після скасування акцизу - ІФ), і тому вони запускаються", – зазначив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик на підсумковій прес-конференції в Києві 22 грудня. Він додав, що йому складно гарантувати пуск підприємства, оскільки власником є ЛУКОЙЛ, однак парламент створив для цього економічні передумови.

Глава Лукойла Вагіт Алекперов у червні говорив, що ЛУКОЙЛ хотів би продати Карпатнафтохім, оцінюючи його у діапазоні USD100-350 млн., але покупців поки немає. У вересні В. Алекперов заявив, що Лукойл розглядає варіанти партнерства з українськими компаніями відносно «Карпатнафтохіму».

Нагадаємо, що промислове виробництво суспензійного ПВХ (ПВХ-С) на «Карпатнафтохімі» було введено в експлуатацію в травні 2011 року. Інвестиції в проект склали USD236 млн., реалізація проекту почалася в 2007 році. Виробництва полівінілхлориду (ПВХ) і поліетилену (ПЕНГ) на «Карпатнафтохімі» після тривалого простою (з вересня 2012 року) було відновлено восени 2013 року відповідно, однак через пару місяців зупинено і з того моменту простоює.

Довідка. «Карпатнафтохім» (Калуш, Івано-Франківська область) – дочірня компанія "ЛУКОЙЛ-Нафтохіму" – є найбільшим виробником полімерів в Україні. Підприємство виробляє поліолефіни (етилен та пропілен), поліетилен, хлор, полівінілхлорид і каустичну соду. Потужності підприємства дозволяють виробляти на рік 300 тис. тонн етилену, 100 тис. тонн ПЕНГ, 180 тис. тонн каустичної соди і 300 тис. тонн ПВХ.

23/2016 грудня
Вы уже начинали делать ставки в онлайн казино с выводом на карту или это только думаете об этом? Никогда не спешите с выводами и тогда у вас будет уверенность в своем подходе. Играть на реальные деньги с выводом не так сложно, как может показаться на первый взгляд. Начинайте делать свои ставки и наслаждайтесь азартом в сети. Все будет супер.
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА