Малайзійська державна нафтохімічна компанія Petronas Chemicals Group (PCG) вибрала технологію LyondellBasell Hostalen Advanced Cascade Process (ACP) для виробництва поліетилену високої густини (ПЕВГ) для комплексу RAPID у місті Пенгеранг (Pengerang, Джохор, Малайзія).

Дана технологія буде використана на новому заводі ПЕВГ, який зараз будується, потужністю 400 тис. тонн в рік.

Раніше Petronas Chemicals обрала технологію LyondellBasell для виробництва поліпропілену (ПП) для заводу комплексу RAPID у Джохорі. Планується, що потужність нового підприємства компанії складе 900 тис. тонн в рік. Зокрема, LyondellBasell надасть даному заводу Petronas свої ліцензійні технології процесів Spherizone і Spheripol.

У березні 2015 року Petronas Chemicals уклала договір з Samsung Engineering на проектування, будівництво та введення в експлуатацію виробництва лінійного поліетилену низької густини (ЛПНГ), окису етилену та етиленгліколю, які будуть побудовані в рамках спорудження нафтохімічного комплексу RAPID у Малайзії.

Довідка. Нафтогазова і нафтохімічна компанія Petronas належить уряду Малайзії і входить до переліку Global Fortune 500. На даний час продукція компанії присутня на ринках більш ніж 60 країн світу.
 
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА