Державна фіскальна служба України створила окремий підрозділ Енергетичної митниці для контролю обігу нафтопродуктів, які будуть надходити в якості сировини на «Карпатнафтохім» (за інформацією УНІАН).

Про це під час засідання Кабміну повідомив в.о. керівника Фіскальної служби Мирослав Продан, відповідаючи на питання міністра енергетики Ігоря Насалика про необхідність забезпечення контролю роботи Карпатнафтохіму. «Щодо початку роботи «Карпатнафтохіму», відповідно до мого доручення, вже створено окремий структурний підрозділ Енергетичної митниці, яке забезпечить повноцінне функціонування даного підприємства», – сказав М. Продан.

За словами І. Насалика, завод має запрацювати з 10-12 червня і буде переробляти близько 70-80 тис. тонн нафтопродуктів за місяць. «З 10-12 червня розпочне роботу величезне підприємство «Карпатнафтохім», яке має у своєму складі окрему Енергетичну митницю. Я б попросив Фіскальну службу по можливості, оскільки це великі обсяги переробки – близько 70-80 тис. тонн на місяць, надати митникам відповідне обладнання для визначення якості продукції і приділити особливу увагу ввезенню на підприємство, переробці та імпорту нафтопродуктів», - заявив міністр енергетики.

Раніше прес-служба «Карпатнафтохіму» повідомляла, що запуск підприємства запланований на 8 червня.

Крім того, вибір сировини буде залежати від кон'юнктури сировинних і товарних ринків. У 2017 році основною сировиною буде прямогонний бензин, але не виключено залучення скрапленого газу або дизельного палива. Нові умови роботи забезпечать заводу виробничу гнучкість у разі зміни ринкової ситуації.

Раніше повідомлялося, що в лютому 2017 року Лукойл завершив операцію з продажу 100 % частки володіння в компанії LUKOIL Chemical B.V. (Нідерланди), якій належить «Карпатнафтохім». Techinservice Limited купив у Лукойла до 50 % «Карпатнафтохіму». Сума всієї угоди склала USD25 млн.

Другим опосередкованим власником понад 50 % у ТОВ "Карпатнафтохім" через кіпрську Xedrian Holding Ltd став менеджер Лукойла в Україні Ільхам Мамедов. Если вам надоел монотонный нежный секс, то пройдите по ссылке на наш сайт, где нежности в трахе вы точно не найдете, так как тут только грубое соитие мужчин с телочками в самых откровенных позах. https://порно.tv/zhestkoe жесткое порно видео понравится любому нашему зрителю, так как тут только самые красивые женщины, которые готовы к тому, что их шлепают по заднице и хватают за волосы, когда ебут во все дырочки.

Виробництво на «Карпатнафтохімі» було припинено у вересні 2012 року. Раніше завод неодноразово відзначав наявність проблем в діяльності через борги держави з відшкодування експортного ПДВ і демпінгу зарубіжних, зокрема, американських виробників поліхлорвінілу – однієї з основних товарних позицій «Карпатнафтохіму».

«Карпатнафтохім» (Калуш, Івано-Франківська область) – була дочірньою компанією "ЛУКОЙЛ-Нафтохіму" і є найбільшим виробником полімерів в Україні. Підприємство виробляє поліолефіни (етилен і пропілен), поліетилен, хлор, полівінілхлорид і каустичну соду. Потужності підприємства дозволяють виробляти на рік 300 тис. тонн етилену, 100 тис. Тонн ПЕВП, 180 тис. тонн каустичної соди і 300 тис. тонн ПВХ.
 
ЖУРНАЛ ПОЛИМЕРНЫЕ ТРУБЫ - УКРАИНА